Navštivte nás


V neděli  2.10.2022 v 9:00

v modlitebně v Bystrém

od 8:00 modlitební setkání
Kázání z 25.9.2022

lze

poslechnout nebo stáhnout

v sekci "KE STAŽENÍ"


 


 

 

 

V pátek 23.9.2022 v 19:00

modlitební setkání

Erbenova 482 (mapa), Polička

 

 

http://krestanfilms.webnode.cz/
Royal Rangers Tisk Email

Royal Rangers je mezinárodní křesťanská organizace pro děti a mládež. V ČR působí od 90 let. Její oddíly se nazývají předními hlídkami a v Poličce byla založena v prosinci 2013 jakožto 57. přední hlídka Royal Rangers v ČR (více informací na www.royalrangers.cz).

Historie

Už několik let předtím jsme pořádali pravidelně s dětmi z našeho sboru Apoštolské církve Polička tzv. „Klub“, kde jsme mluvili o bibli, křesťanství, podnikali různé výlety, víkendovky a hráli hry.

Od září roku 2008 jsme začali pracovat pod záštitou 41. přední hlídky Royal Rangers v Zábřehu a do dneška ještě jezdíme na jejich letní tábory. Jsme vděční za jejich pomoc.

 

Royal Rangers Polička

Současnost

Nyní se setkáváme každou druhou sobotu v klubovně, která se nachází ve sborovém domě AC Polička, Erbenova 482 v Poličce. Tématem našich schůzek jsou většinou biblické příběhy, nechybí hry, výlety a další aktivity. Program je otevřený pro každého, kdo chce přijít. V současnosti naši hlídku navštěvuje zhruba 16 dětí od 5 do 17 let, které jsou rozdělené do tří kmenů: Snickers, Hraničáři a Lvíčata. Společně pořádáme různé přespávačky, víkendovky a soutěže. Dále plní každý kmen své úkoly např. z první pomoci, ochrany přírody, znalosti bible podle materiálů RR.

Pravidelně se také účasníme Ringoturnaje Royal Rangers, jakéhosi neoficiálního celorepublikového setkání Royal Rangers.

 

Royal Rangers Polička na raftu

Koho uvítáme

Naše schůzky jsou pro děti od 5 do 17 let. Kdo by měl zájem, může se po předchozí domluvě s velitelem Eliškou (viz kontakty), kdykoliv přijít podívat. Děti chodí zpravidla 3 měsíce bez přihlášky, pokud se jim na našich schůzkách líbí a rodiče s tím souhlasí, dostanou od velitele přihlášku. Stát se členem naší hlídky je možné kdykoliv během roku, není to omezeno konkrétním datem. Členství trvá tak dlouho, dokud dítě nebo rodiče nechtějí ukončit členství (zpravidla děláme aktualizaci členů vždy na podzim). Během 1. čtvrtletí vybíráme členské příspěvky na celý rok (100,- na dítě), vybrané peníze jsou použity na běžnou činnost hlídky v daném roce.

 

 

Anketa

Může člověk navázat osobní vztah s Bohem?
 

Pro Tebe...

Připoj se na facebook